ساندویچ پانل ارومیه

شهر زیبای ارومیه که یکی از کلان شهر های ایران به شمار می رود، مرکز استان آذربایجان غربی و دومین شهر پر جمعیت شمال غرب ایران به شمار می رود.

این شهر در ارتفاع 1332 متر از سطح دریا، غرب دریاچه ارومیه و در دامنه کوه سیر و در میان دشت ارومیه قرار دارد و به سبب موقعیت جغرافیایی خود در تابستان نسبتا گرم و در زمستان سرد است.

به علت برودت هوا در منطقه ی آذربایجان به هنگام نیمه دوم سال، لزوم استفاده از مصالح ساختمانی عایق در این ناحیه وجود دارد. از اماکن و ساختمان های مسکونی گرفته تا مرغداری و دامداری ها، کارگاه ها و سوله های ذخیره ی کالا و واحد های تولیدی؛ همواره نیاز به مصالح عایق حرارت در اولویت های مهندسان این منطقه بوده است.

ساندویچ پانل ارومیه که متشکل از دو لایه ورق فلزی و یک هسته ی عایق است؛ بهترین گزینه برای پوشش های سقف و دیوار ویلا ها، سالن های ورزشی و استخر ها، اتاق های تمیز و سردخانه ها، انواع ساختمان های تجاری، مسکونی و صنعتی به شمار می رود.

ساندویچ پانل ارومیه در عین استحکام و مقاومت بالا سبک است و نصب آسانی دارد. لایه ی میانه پنل ساندویچی می تواند از پلی استایرن با دانستیه پایین تر و یا فوم پلی اورتان با دانستیه بالا و یا عایق پشم شیشه استفاده کرد.

ساندویچ پانل پلی استایرن ارومیه به دلیل قیمت خود تبدیل به گزینه ایی مقرون به صرفه به عنوان جایگزینی برای ورق سقف شیروانی تبدیل شده است.

 

ساندویچ پانل اکونومی ارومیه از یک لایه ورق فلز گالوانیزه، یک لایه عایق پلی استایرن و یک کاغذ ضد آب به جای ورق فلزی داخلی تشکیل شده است که به وزن سبک تر، نصب آسان تر و قیمت اقتصادی تر منجر شده است.

تفاوت ساندویچ پانل های سقفی و دیواری ارومیه ارومیه در پروفایل ورق رویی می باشد که ساندویچ پانل سقفی دارای گام هایی با ارتفاع حداکثر 4 سانت می باشد که امکان تحمل وزن اضافی را به پنل ها می دهد. ولی در ساندویچ پانل های دیواری در هر دو طرف از ورق پروفایل نما استفاده می شود.

نوع ساندویچ پانل باید نسبت به کاربرد آن، شرایط آب و هوا و بودجه انتخاب شود. ساندویچ پانل ارومیه با عایق پلی اورتان با توجه به خواص ویژه این فوم به خصوص دانسیته ی بالای آن، گزینه ی مناسبی برای ساخت سردخانه های محصولات غذایی، کارخانه های تولیدی و کشاورزی است و با توجه به قیمت آن استفاده از این پانل برای سقف و دیوار های سوله های نگهداری دام و طیور اقتصادی نیست. ساندویچ پانل که ساخت شرکت شرکت فولاد غرب می باشد؛ متشکل از مرغوب ترین مواد اولیه و خارجی است که برای پروژه های مشتریان عزیز این شرکت مناسب ترین و مطمئن ترین گزینه به عنوان پوشش عایق حرارت می باشد.

برای دریافت مشاوره برای انتخاب بهترین پانل مناسب با سازه ی شما از طریق لینک زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید. برای کسب اطلاعات درباره ی قیمت ساندویچ پانل ارومیه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با ما