ساندویچ پانل تبریز

تبریز یکی از بزرگترین شهر های شمال غرب ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است. این شهر مهم ترین قطب اقتصادی منطقه شمال غرب و آذربایجان ایران و مرکز بازرگانی، اداری، سیاسی و صنعتی شناخته می شود. وسعت این شهر حدوداً 244.5 کیلومتر مربع می باشد و همچنین تبریز سومین شهر بزرگ ایران بعد از تهران و مشهد است.

این شهر نزدیک مرز های کشور های همسایه، آذربایجان و ارمنستان است.

ساندویچ پانل تبریز

این مصالح که معمولا از دو لایه ورق گالوانیزه و یک لایه عایق پلی استایرن و یا پلی اورتان ساخته می شوند دارای وزنی سبک، مقاومتی بالا در برابر آتش، نصبی آسان و قیمتی ارزان بوده که میتوانند برای مکان هایی که عدم انتقال حرارت و صوت بسیار حائز اهمیت است. قیمت ساندویچ پانل تبریز را میتوانید از مشاوران و راهنمایان فروش ما جویا شوید.

ساندویچ پانل تبریز در ضخامت های 3 الی 15 سانتی متر به مشتریان عزیز عرضه می شود. ساندویچ پانل تبریز با تغیر ضخامت، کاربرد متفاوتی خواهد داشت و با این تعبیر این مصالح می توانند رنج وسیعی از سازه های صنعتی، تجاری و مسکونی را پوشش دهند.

فولاد غرب از بزرگ ترین تولیدکننده های ساندویچ پانل در ایران، در این شهر واقع شده است و از لحاظ تامین ساندویچ پانل و محصولات جانبی، این منطقه را پوشش می دهد.

ساندویچ پانل اکونومی که از لایه عایق نسوز پلی استایرن و یک ورق گالوانیزه به عنوان لایه ی خارجی و یک کاغذ ضد آب برای لایه ی داخلی تشکیل شده است برای اولین بار توسط شرکت فولاد غرب در این شهر که به شهر اولین ها مشهور است به ثبت اختراع رسیده و تولید شد.

کارخانه ی تولیدی این شرکت در شهرک صنعتی شهید سلیمی در زمینی به مساحت ۲۰ هزار مترمربع و دو واحد تولیدی کارگاهی به مساحت ۳ هزار مترمربع در سال احداث گشته است.

صنایع مختلف دیگری به جز ساندویچ پانل از قبیل بازرگانی مقاطع فولادی، صادرات فرش دستبافت و تولیدات محصولات کشاورزی در محدوده آذربایجان شرقی فعالیت گسترده دارد.

ظرفیت تولیدی سالانه شرکت نوردکاران فولاد غرب یک میلیون متر مربع ساندویچ پانل و بیش از 19 هزار تن انواع ورق فرم شده ( محصولات نوردی) است. این ظرفیت با طرح توسعه جدیدا ایجاد شده، به 2.5 میلسون متر مربع تولید ساندویچ پانل عایق افزایش خواهد یافت و زمینه ی اشتغال تعداد زیادی جوانان ایرانی فراهم خواهد شد و سهم بزرگی از بازار مصالح ساختمانی و فولاد به این شرکت اختصاص خواهد یافت.

خانواده بزرگ فولادغرب، با محوریت مشتری‌مداری و تکیه بر توانمندی‌ها و نیروی متخصص درون سازمانی، تمام تلاش خود را در راستای ارائه برترین محصولات و خدمات و تسهیل دسترسی به آنچه همراهان این مجموعه نیاز دارند، به کار گرفته و خریدی امن را به مشتریان خود عرضه می‌دارد.