ساندویچ پانل آزمایشگاه و اتاق تمیز

ساندویچ پانل‌های فولادغرب برای اتاق‌های تمیز و ساختمان‌ها انعطاف‌پذیری لازم را برای طراحان، پیمانکاران و صاحبخانه‌ها فراهم می‌آورد تا ساختمان‌ها یا اتاق‌هایی بسازند که بتوان آن‌ها را در استاندارد تمیزی بالا نگه داشت.

اتاق نگهداری داروها با دمای کنترل‌شده برای انبار کردن داروهای حساس به دما باید در محدوده مشخصی از درجه حرارت نگه داشته شود تا از کاهش اثر یا زمان ماندگاری دارو جلوگیری شود.

سازمان تنظیم مقررات محصولات دارویی و سلامت گزارش می‌دهد که افزایش دما به میزان بالاتر از حد مطلوب، بحرانی‌ترین نقص در انبارهای دارو است. تجاوز از دما در فضای عملیاتی بر کیفیت محصول اثر می‌گذارد و نه شرایط کلی محیط.

پانل‌های اتاق تمیز فولادغرب یکی از انواع پانل‌های ساختمانی عایق‌بندی‌شده و استاندارد ما است که ویژگی‌های سازه‌ای و حرارتی قابل اندازه‌گیری را فراهم می‌آورد. این پانل‌ها اکنون با ورقه‌ها و پوشش‌هایی طراحی و تولید می‌شوند که سطوح صاف و همواری دارند، گرد و غبار را جذب نمی‌کنند، در برابر فرسودگی و خوردگی مقاوم‌اند و شستشو و تمیزکاری مداوم را تاب می‌آورند. پلاستیزول و فولاد ضد زنگ پوشش‌های رایج مورد استفاده بر روی عایق هستند.

علاوه بر این، سیستم اتصال ساندویچ پنل فولادغرب شکاف‌ها را بهینه‌سازی می‌کند تا در محل‌های جمع‌شدن گرد و غبار یا کثیفی، درزها را به حداقل برساند.

در طی ۱۰ سال اخیر، فولادغرب سیستم ساخت پنل عایق پیشرفته‌ای با مقادیر R بالا ایجاد کرده است. این ساندویچ پانل‌های اتاق تمیز بازدهی گرمایی فوق‌العاده‌ای دارند، نصب آن‌ها ساده است و نرخ هزینه به R در آن‌ها کمتر از تمام محصولات پنلی مشابه است. شما با استفاده از محصولات ساندویچ پنل فولادغرب، برای امروز و فردای خود پس‌انداز می‌کنید.

ساندویچ پانل‌های EPS فولادغرب در ضخامت‌هایی متنوع از 5 تا 25 سانتی‌متر تولید می‌شوند. این اندازه‌های مختلف، اجازه دستیابی به مقادیر مشخص R و K برای کاربری مورد نظرتان را می‌دهد. خط ورق‌سازی پیوسته فولادغرب می‌تواند پانل‌هایی با طول‌های دلخواه و مقاومت‌های مورد نیاز برای هر نوع کاربری تولید کند.

کاربردهای این پانل‌ها شامل سردکننده‌ها/فریزرهای بزرگ و صنعتی، انبارهای سرد، فرآوری و ذخیره مواد غذایی، ذخیره و حمل و نقل گل و گیاه، مواد دارویی و اتاق‌ها یا ساختمان‌هایی می‌شود که تمیزی در آن ضروری است. چنانچه به هر یک از پانل‌های عایق دیوار، کف یا سقف نیاز داشته باشید، فولادغرب می‌تواند ابزار ساخت دلخواه و ایده‌آل شما را فراهم آورد.

اتاق تمیز چیست؟

یک فضای محافظت شده در مقابل انواع آلودگی ها است، که محصولات و یا خدمات حساس به آلودگی در آن تولید و انجام می شوند که در صنایع داروسازی، پزشکی (مانند اتاق های جراحی)، تولید مواد غذایی، میکروالکترونیک و مانند آن کاربرد دارد.

یکی از گزینه‌های مناسب برای ساخت اتاق‌های تمیز، استفاده از ساندویچ پانل برای دیوار و سقف می‌باشد.