سخن مدیریت

مجموعه فولادغرب به عنوان یک بنگاه اقتصادی می‌کوشد تا توأمان با اعمال ساز و کارهای نوین مدیریتی و کسب تجارب ارزنده، به سهم خود گام‌هایی را در جهت رشد و تعالی صنعت کشور بردارد.

از اینرو از تمامی مدیران و کارکنان جوان و فرهیخته شرکت می‌خواهم با تلاش‌های بی‌وقفه و رعایت اصول مشتری‌مداری و ارزش‌آفرینی درخدمت به مجموعه خود از هیچ کوششی فروگذار نکرده و با ایجاد انسجام و همسویی در اجرای برنامه‌ها در کنار توجه به ارزش‌های انسانی، همواره از صحت عملکرد مطلوب اطمینان حاصل نمایند.

بی‌شک رسیدن به اهداف پیش روی و همسو شدن با تحولات و چالش‌های موجود، نیازمند نگرشی جامع و تفصیلی به تمامی عوامل پیش‌برنده از جمله؛ آینده‌نگری و برنامه‌محوری، ارتقاء مستمر سطح کیفی و کمی دانش، و بهره‌گیری از فناوری‌های نوین در سطح استانداردهای جهانی می‌باشد.

ما برآنیم تا با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و با تجربه، بهره‌گیری از کلیه منابع و امکانات موجود، ارتقای ساختار اداری و مدیریتی، به گونه‌ای عمل نمائیم تا در کنار افزایش رضایت‌مندی ذینفعان و توسعه مشارکت عمومی، حضورمان در بازارهای داخلی و خارجی را پررنگ‌تر سازیم.

امیدواریم با یاری پروردگار یکتا و همراهی تمامی عزیزان نبض نوآوری و کسب و کار را در دست گرفته و همواره برای ایران و ایرانیان افتخار آفرین باشیم.

مدیر عامل
محمدرضا حسن‌پور