راه‌کارها

شرکت نوردکاران فولادغرب با تولید طیف وسیعی از محصولات مرتبط با صنعت ساختمان از جمله ساندویچ پانل، عرشه فولادی و انواع ورق‌های شیروانی، راه‌کارهای مدرنی را که در دنیای امروز که بحث بهینه‌سازی مصرف انرژی و همچنین مقرونه به صرفه بودن حرف اول را می‌زند ارايه می‌نماید.

راه‌کارهای ما کلا در سه بخش می‌باشند:

  • پوشش‌های عایقی برای سوله‌هایی که سرمایش و گرمایش در آنها از اولویت خاصی برخوردار است که نیازمند ساندویچ پانل‌ها می‌باشند.
  • مربوط به ورق‌های فولادی که در ساخت سقف‌های ساختمان‌های مسکونی و اداری استفاده می‌گرد.
  • ورق‌های پروفیلی مخصوص سقف شیروانی که برای پوشش بام و نماهای ساختمانی صنعتی، مسکونی و اداری می‌تواند مورد استفاده قرار گیرند.

سردخانه، سواله و کانکس‌ها

با توجه به اینکه گرمایش و سرمایش در برخی سازه‌های کشاورزی مانند سردخانه‌ها و سالن‌های نگهداری دام و یا سوله‌ها و انبارهای صنعتی و همچنین سالن‌های ورزشی از اهمیت ویژه‌ایی برخورد است، انتخاب مصالحی که دارای خاصیت عایقی مناسب باشند مورد توجه قرار می‌گیرد. در حال حاضر ساندویچ پانل‌ها که از لایه‌ی مخصوص و ضخیم با خاصیت عایقی که بین دو ورق پروفایل قرار گرفته، می‌توانند بهترین انتخاب باشند.

ساندویچ پانل‌ها با توجه به نوع پروفایل ورق‌های استفاده شده می‌توانند هم در پوشش سقف و هم در دیوارهای جانبی استفاده شوند. زمانی که ساندویچ پانل‌ها در دیوار استفاده می‌شوند از نظر زیبایی می‌توانند جلوه خاصی به نمای ساختمان بدهند.

عرشه فولادی برای ساخت سقف

در ساختمان‌های امروز که به صورت طبقاتی ساخته می‌شوند، مقدار وزنی که باید توسط ستون‌ها تحمل شود دارای اهمیت است. مطئنا هر چه قدر وزنی که بر ستون‌ها تحمیل می‌گردد کمتر باشد، ساختمان استحکام بیشتری خواهد داشت. در طول سال‌های گذشته راه‌کارهای برای رفع این مشکل ارائه شده است که عمدتا دارای استانداردهای لازم نبوده‌اند. با رونق عرشه فولادی راه‌کاری نوین در صنعت ساختمان ایجاد شده است که علاوه بر ویژگی‌های منحصر بفرد، دارای استانداردهای قابل قبول در سطح جهانی می‌باشد.

ما با تولید ورق‌های عرشه فولادی با استفاده از بهترین ورق گالوانیزه موجود در کشور و پروفایل مخصوص و ارائه کلیه ملزومات مورد نیاز برای ساخت سقف عرشه فولادی، این راه‌کار را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

سقف‌های شیروانی

با گسترش ساخت و ساز و افزایش بهای تمام شده با مصالح سنتی، استفاده از سقف‌های شیروانی را رواج داده است. این نوع سقف و پوشش‌ها با توجه به قیمت، مدت زمان لازم برای اجرا، سبک بودن و دارا بودن عمر بیشتر بهترین انتخاب برای ساخت خانه‌های ویلایی می‌باشند. یکی از ویژگی‌های جالب این راه‌کار، زیبایی نهایی کار با وجود انتخاب‌های مختلف از نظر پروفایل و رنگ‌ها می‌باشد.

ما با سابقه طولانی خود در زمینه نورد ورق، در حال حاضر طیف وسیعی از پروفایل‌ها را در سبد پیشنهاد خود داریم. علاوه بر ورق‌های پروفایل، ما دیگر ساخت یک سقف شیروانی را در اختیار شما خواهیم گذاشت.