درباره شرکت نوردکاران فولادغرب

تاسیس، تاریخچه و اهداف

مجموعه نوردکاران فولادغرب مشتمل بر مجموعه‌های متعددی که در صنایع مختلف فعالیت دارند، در سال ۱۳۸۱ فعالیت رسمی خود را با تولید ساندویچ پانل پلی‌استایرن و پلی‌یورتان، عرشه فولادی و انواع ورق فرم‌شده، در شهرک صنعتی شهید سلیمی تبریز آغاز نمود و امروزه به عنوان شرکت مادر گروه صنعتی فولادغرب، به بهبود مستمر می‌اندیشد.

در حال حاضر با بهره‌مندی از بروزترین ماشین آلات و امکانات تولیدی در خط تولید، بارگیری و تخلیه، مجهزترین آزمایشگاه کنترل کیفی و نیروی انسانی متخصص درصدد گسترش فعالیت خود در بازارهای داخلی و خارجی است. این شرکت با گسترش فعالیت خود در راستای خدمت‌رسانی هرچه بهتر اقدام به راه‌اندازی خط تولید کانکس و کاروان نمود.

فولادغرب به همراه شرکت‌های متعدد تخصصی تابعه و وابسته به آن در حال تبدیل شدن به یکی از قطب‌های صنعتی در شمال‌غرب کشور است. کارخانه فولادغرب در زمینی به مساحت ۲۰ هزار مترمربع و دو واحد تولیدی کارگاهی به مساحت ۳ هزار مترمربع احداث گشته که طرح توسعه این شرکت بنا به احساس نیاز هیئت مدیره به بروزرسانی تکنولوژی تولید ساندویچ پانل و استقبال بی‌نظیر همراهان همیشگی در دستور کار تیم تحقیق و توسعه این شرکت قرار گرفت که در سال ۱۴۰۰ فاز دوم این کارخانه با بهره‌مندی از نیروهای متخصص و خبره و تکنولوژی روز دنیا آغاز به فعالیت خواهد نمود

توان تولیدی سالانه فولادغرب یک میلیون مترمربع ساندویچ پانل و بیش از ۱۹ هزار تن انواع ورق فرم شده است که با طرح توسعه ایجاد شده این میزان به ۲٫۵ میلیون متر مربع تولید ساندویچ پانل افزایش یافته و پیش‌بینی می‌شود با بهره‌برداری کامل از خط تولید جدید تا پایان سال ۱۴۰۰ زمینه‌ساز اشتغال تعداد زیادی از جوانان ایرانی خواهد شد و سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص خواهد داد.

درباره شرکت نوردکاران فولادغرب

گروه صنعتی فولادغرب تنها به تولید طیف گسترده‌ای از محصولات باکیفیت اکتفا نکرده است و از ابتدای راه تا پایان، در تمامی پروژه‌ها در کنار مشتریان، با کمک شرکت‌های همکار در زمینه طراحی و ساخت سوله پیش از پروژه به ارائه خدمات مهندسی اقدام نموده و با تشکیل باشگاه نصابان متشکل از گروه‌های متخصص و با تجربه پس از خرید ساندویچ پانل خدمات نصب را ارائه می‌دهد. جهت اطمینان کامل مشتریان سامانه خدمات پس از فروش در دست راه‌اندازی است و بازرسی‌های کیفی به صورت دوره‌ای از پروژه‌هایی که توسط تیم فولادغرب تامین شده است، صورت می‌گیرد.

فولادغرب با اتکا به تفکر منحصر به فرد منابع انسانی در واحدهای تولید، فروش، مالی، بازاریابی و تحقیق و توسعه، فرهنگ اصیل مشتری‌مداری را در تک‌تک اعضای خانواده فولادغرب نهادینه نموده است و آینده‌ای روشن را نوید می‌دهد.

اینجا همه مطمئن‌اند

چشم‌انداز

مجموعه کارخانجات فولادغرب با توسعه روزافزون ایجاد هلدینگ بزرگ گروه صنعتی فولادغرب را در سال‌های آتی نوید می‌دهد.

بیانیه رسالت

خانواده بزرگ فولادغرب، با محوریت مشتری‌مداری و تکیه بر توانمندی‌ها و نیروی متخصص درون سازمانی، تمام تلاش خود را در راستای ارائه برترین محصولات و خدمات و تسهیل دسترسی به آنچه همراهان این مجموعه نیاز دارند، به کار گرفته و خریدی امن را به مشتریان خود عرضه می‌دارد.