مقالات

۵ توصیه برای نگهداری از سقف فلزی

توسط

استفاده از سقف‌های فلزی حفاظتی عالی فراهم می‌آورند و در مصرف انرژی بسیار بهینه هستند. سقف فلزی ایستاده، پانلهای فلزی عایق یا سقف شیروانی شینگل با کمترین نگهداری تا دهه‌ها دوام خواهند آورد. چطور می‌توان طول عمر سقفهای فلزی را افزایش داد؟ در اینجا توصیه‌هایی از زبان تیم حرفه‌ایمان برایتان گرد آورده‌ایم.

پلی اورتان چیست؟

توسط

پلی اورتان در سال ۱۹۳۷ برای نخستین بار توسط اتو بایر در آلمان کشف و بدلیل خواص ویژه، توسعه یافته و کاربردهای بسیاری در انواع صنایع به خود اختصاص داده است. پس از تولید تجاری پلی‌اورتان‌ها در سال‌های ۱۹۴۰ میلادی و استفاده از پلی ال های اتری و استری در تولید فوم های پلی اورتان استفاده از آنها به عنوان عایق حرارتی و برودتی بسیار رواج یافت.

ساختمان سبز و پانل‌های فلزی

توسط

ماندگاری و بهره‌وری انرژی را با پانل‌های فلزی افزایش دهید کیفیت بالای پانل‌های فلزی عایق و بام سازی ما ساختمانی با عملکردی عالی فراهم می‌کند. از بهترین عایق در ساختمان خود بهره‌مند شوید. پانل‌های فلزی در منزل شخصی، ساختمان تجاری یا انبار سال‌ها دوام و محافظت را بدون هزینه‌های گزاف بام فلزی فراهم می‌کنند. ساختمان سبز به فلز بستگی دارد.

مزایای سقف شیروانی فلزی

توسط

چه در ساختمان‌های تجاری و چه در ساختمان‌های مسکونی، پشت‌بام یکی از مهمترین اجزاء به شمار می‌رود. پشت‌بام از دارایی، کارکنان و خانواده شما محافظت می‌کند و به همین دلیل است که باید مقاوم و بادوام باشد. پشت‌بام فلزی به این دلیل که هر دو این ویژگی‌ها را دارد، گزینه‌ای بسیار محبوب است.

توسط

سقف‌های فلزی برای ساختمان ‌های کشاورزی و فلاحتی ایده‌آل هستند، به خصوص برای آنهایی کاربری‌شان نگهداری دام‌هایی چون گاو، خوک و ماکیان است. این سقف‌ها بسیار بادوام هستند و با هرگونه طراحی سازگار و منعطف‌اند که به شما امکان ساخت یک بنای کشاورزی کاربردی، با نما و ظاهری رضایت بخش می‌دهد.

سازه سبک LSF

توسط

بدنه فولادی سبک یا سیستم قاب‌بندی فولادی LSF، روش ساخت‌و‌ساز جدیدی برای ساخت سریع و آسان ساختمان‌های بدنه فلزی مدرن هم در بیرون خانه و هم در محل است. فناوری ساختمان پیش‌ساخته بیرون خانه با توسعه فناوری‌های جدید، عایق‌ها، روش‌های ساخت‌و‌ساز و اثربخشی هزینه تولید، راهی طولانی را طی‌کرده‌است. ساخت‌وساز داخل خانه سریع و مؤثر با طول‌عمر/دیرپایی استفاده است.

۶ دلیل برای انتخاب ساندویچ پانل

توسط

ساندویچ پانل در چند دهه اخیر اثبات کرده‌اند که راه‌حلی انقلابی در صنعت ساخت‌وساز هستند. در تعریف این مصالح ساختمانی آمده است که سازه‌ای خود حمایتی است که دو نیاز و منظور هم‌راستا را تأمین می‌کند، جداسازی فضا (پارتیشن بندی) سقف یا دیوار و عایق‌بندی حرارتی.

انواع مختلف فوم PIR و عکس‌العمل آن در برابر آتش

توسط

در مقاله پیش‌رو، قصد دارم اطلاعات مفیدی در مورد ساندویچ پانل و عایق فوم PIR به شما ارائه دهم. ابتدا، یک بار دیگر توضیح می‌دهیم فوم PIR چیست. بعد فرق بین فوم PIR و PUR را برایتان شرح می‌دهیم. در آخر، خواهید توانست بین ساندویچ پانل عایق فوم PIR، پانلی را انتخاب کنید که به بهترین وجه ممکن مناسب نیازهای پروژه‌تان است.

سردکن و فریزر: فراتر از موضوع دما

توسط

به‌تازگی پرسشی از یک مشتری دریافت کردیم. از ما سؤال می‌کرد که آیا می‌توانیم سردکن موجود را به فریزر تبدیل کنیم تا در نصب جدید صرفه‌جویی شود. در نهایت، تصمیم گرفتیم برای شما توضیح دهیم که چرا انجام این کار ایده خوبی نیست. درابتدا، به مفهوم مشترک سردکن و فریزر پرداخته و سپس تفاوت‌های اساسی آن دو را خواهیم گفت.

اتمسفر کنترل شده: نکاتی در مورد نصب ساندویچ پانل

توسط

ادر این مطلب، در مورد اتمسفر کنترل شده یک سردخانه صحبت خواهیم کرد. ابتدا، بحث را با تعریف اتمسفر کنترل شده شروع خواهیم کرد. سپس، به تبیین برنامه اتمسفر کنترل شده خواهیم پرداخت و در نهایت، مناسب‌ترین نوع ساندویچ پانل برای ساخت سردخانه با اتمسفر کنترل شده را مشخص خواهیم کرد.

فوم پلی‌اورتان (PUR) یا پشم سنگ؟

توسط

اگر دارید دنبال عایقی برای سقفتان می‌گردید پیشنهاد می‌کنیم مقاله پیش‌رو را مطالعه بفرمائید. ابتدا فرق بین عایق‌های PIR، فوم PUR و پشم سنگ را توضیح می‌دهم. بعد توضیح می‌دهم چه زمانی از انواع عایق‌هایی استفاده کنید که دارای پانل فلزی عایق هستند. در آخر هم متوجه خواهید شد توان عایق‌بندی پانل فلزی پشم سنگ در چه حدی است.

چه فرقی بین ساندویچ پانل سقفی سه گام و پنج گام وجود دارد؟

توسط

هنگام سفارش ساندویچ پانل سقفی به چه نکته‌هایی باید دقت کرد؟ ساندویچ پانلی که برای سقف می‌خریم چند گام باید داشته باشد؟ معمولا موقع معرفی خط تولید ساندویچ پانل سقفی به مشتریان، با چنین سوالاتی مواجه می‌شویم. در بازار، طیفی از ساندویچ پانل‌های عایق با یک، دو، سه، چهار، پنج و شش گام وجود دارد. فرق اینها در چیست؟