اخبار شرکت

توسط

شرکت فولاد غرب علاوه بر تولید انواع ساندویچ پانل با ضخامت های متفاوت، این بار با ارائه طرح های متنوع و خاص، تلاش کرده است که باری دیگر صنعت و هنر را تلفیق کرده و به همراهان خود تقدیم کند.

توسط

شرکت نوردکاران فولاد غرب، تولید کننده ی انواع ساندویچ پانل پلی استایرن و پلی اورتان سقفی، دیواری و سردخانه ایی در ضخامت های مختلف و طرح های متنوع برای آسایش و زیبایی خانه و محل کار شما.

 

توسط

شرکت نوردکاران فولاد غرب، تولید کننده ی انواع ساندویچ پانل پلی استایرن و پلی اورتان سقفی، دیواری و سردخانه ایی در ضخامت های مختلف و طرح های متنوع برای آسایش و زیبایی خانه و محل کار شما.

 

توسط

توضیحات مهندس رضازاده از بخش کنترل کیفی شرکت فولادغرب در رابطه با فاکتورهای استانداردسازی ساندویچ پانل پلی استایرن

توسط

بازدید مدیریت محترم از خط تولیدی ساندویچ پانل فروردین ۱۴۰۰

توسط

نوروز سازمان ها، روزی است که باور ها، اندیشه ها، و رفتار ها نو شوند. هدیه زیبای مدیر عامل و مدیران محترم شرکت نوردکاران فولاد غرب به مناسبت سال کاری جدید.

توسط

پانل اکونومی پلی استایرن فولاد غرب، به همت اعضای واحد تحقیق و توسعه این شرکت و با هدف ارتقای کیفیت سازه ها و رفاه حال مشتریان در تیرماه سال ۱۳۹۸ ثبت اختراع شده است.

توسط

با توجه به وضعیت قرمز بیماری کرونا در استان آذربایجان شرقی و برخی از استانهای کشور، علیرغم برنامه ریزی های صورت گرفته در زمینه حضور فعال در نمایشگاه های مرتبط همچون سال های گذشته، به پاس قدردانی و همراهی با مدافعان خط مقدم جبهه سلامت و جلوگیری از ازدحام جمعی، به خاطر شما، حضور نداریم.

مراسم تقدیر از اعضای نمونه تیم تحقیق و توسعه

توسط

مراسم تقدیر از اعضای نمونه واحد تحقیق و توسعه شرکت نوردکاران فولادغرب، با حضور مدیران و اعضای تیم تحقیق و توسعه در تاریخ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ برگزار شد. در این جلسه از خدمات این گروه که در جهت پیشبرد و تعالی شرکت نوردکاران فولادغرب انجام شده بود تقدیر به عمل آمد.

توسط

لوح مسابقات سوپرکاپ ۲۰۲۰ از طرف تیم نوردکاران فولادغرب به جناب آقای محمدرضا حسن‌پور رئیس محترم گروه صنعتی نوردکاران فولادغرب اهداء شد.

توسط

شرکت نوردکاران فولادغرب جهت فروش محصولات تولید خود از جمله ساندویچ پانل، عرشه فولادی و ورق‌های سقف شیروانی اقدام به اعطاء نمایندگی فروش نموده است. در همین راستا نمایندگی فروش ساندویچ پانل سقفی و شیروانی در کرمانشاه به آقای رضایی اعطاء شده است.

ديدار و گفتمان با دكتر احمدی عزيز ريس استعداهای درخشان دانشگاه تبريز

توسط

مدیرعامل شرکت نوردکاران فولادغرب آقای حسن‌پور با آقای دکتر احمدی عزیز رئیس استعدادهای درخشان دانشگاه تبریز دیدار کردند. در این دیدار در مورد نحوه ایجاد ارتباط متقابل بین صنعت و دانشگاه و بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود جهت ارتقاء سطح کیفی در هر دو بخش تبادل نظر شد.

توسط

تیم نوردکاران فولادغرب آذربایجان شرقی (اینوئی‌ها) در مقطع نیم فصل لیگ کاراته کشور در سالن افرآسیابی طومار ۳ تیم از زنجان، شهدای پاس ناجا و گوجوریو سی واکای را در نوردید و قدرت بلامنازع خود را به رخ حریفان کشید.

توسط

شرکت نوردکاران فولادغرب به منظور قدردانی از گروه تحقیق و توسعه مراسم را با حضور اعضای این گروه برگزار نمود. در این مراسم از گروه به خاطر خدمات و تلاش ایشان در جهت بهبود و ارتقاء محصولات و خدمات و همچنین ثبت دو اختراع با اهداء جوایزی تجلیل به عمل آمد.

توسط

انعقاد پیمان همکاری شرکت نوردکاران فولادغرب با شرکت طراح و سازنده سازه‌های فلزی

توسط

حضور شرکت نوردکاران فولادغرب در نمایشگاه دام و طیور تهران 24 الی 27 مرداد 1398

توسط

حضور شرکت نوردکاران فولادغرب در نمایشگاه صنعت ساختمان تهران 6 الی 9 مرداد 1398

توسط

هفدهمین نمایشگاه دام وطیور تبریز، در تاریخ 11-14 تیرماه 1398 در محل نمایشگاه های بین المللی تبریز، با حضور تخصصی افراد در زمینه دام و طیور برگزار گردید.

توسط

برگزاری جشن روز دختر در شرکت نوردکاران فولادغرب با حضور پرسنل و کارمندان شرکت

توسط

حضور شرکت نوردکاران فولادغرب در بیست و دومین نمایشگاه حرارتی و برودتی تبریز

توسط

دانش‌آموزان دبیرستان دانش فجر ۸ اسفند ۱۳۹۷ از کارخانه‌ی تولید ساندویچ پانل نوردکاران فولادغرب بازدید کردند. در این بازدید آقای دکتر شریفی در زمینه موفقیت و آقای حسن‌پور مدیریت شرکت نوردکاران فولادغرب در زمینه اهمیت افزایش دانش فنی با اهداف آینده‌نگرانه با دانش‌آموزان صحبت کردند.

غرفه‌ی شرکت نوردکاران فولادغرب در دهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی و صنایع وابسته زنجان ۱۳۹۶

توسط

دهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی (ماشین‌آلات و صنایع وابسته) دی‌ماه ۱۳۹۷ در نمایشگاه بین‌المللی زنجان (کاسپین) برگزار شد که شرکت نوردکاران فولادغرب با هدف ارايه محصولات خود از جمله ساندویچ پانل به عنوان راه‌حلی برای سوله‌ها و سردخانه‌های نگهداری محصولات کشاورزی شرکت نمود.