ساندویچ پانل

ساندویچ پانل پلی اورتان پیوسته

انواع ساندویچ پانل سقفی دیواری سردخانه

قیمت، سفارش و خرید بدون واسطه پانل

 

درخواست قیمت ساندویچ پانل

ساندویچ پانل فولادغرب با تکنولورزی روز به صورت سفارشی تولید و عرضه می‌گردد. انواع ساندویچ پانل پلی اورتان PUR با ورق رنگی، گالوانیزه، آلوزینک و استیل از محصولات فولادغرب می‌باشد. با راه‌اندازی خط تولید جدید ساندویچ پانل پلی اورتان پیوسته، امکان تولید سریع برای متراژهای بالا فراهم شده است.

ساندویچ پانل اکونومی فولادغرب دارای استاندارد ملی بوده و برای سازه‌ها با کاربری انبار، سوله و دامداری مقرون به صرفه و از نظر کیفی مورد تایید می‌باشد. برای مشاوره در مورد پوشش سقف و دیوار با ساندویچ پانل با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

ساندویچ پانل فولادغرب

فولادغرب تولیدکننده ساندویچ پانل

گروه صنعتی فولادغرب تولید ساندویچ پانل را از سال ۱۳۹۰ در شهرک صنعتی سلیمی تبریز آغاز نمود. در حال حاضر با بهره‌برداری از خط تولید جدید، بارگیری و تخلیه، آزمایشگاه کنترل کیفی و نیروی انسانی متخصص، ساندویچ پانل پلی اورتان را با بالاترین کیفیت تولید می‌کند. حجم تولیدی فولادغرب سه میلیون مترمربع ساندویچ پانل و بیش از ۱۹ هزار تن انواع ورق نوردشده مخصوص سقف شیروانی و عرشه فولادی می‌باشد.

فولادغرب با تکیه بر تحقیق و توسعه، نوآوری و کیفیت محصولات را افزایش داده و محصولات جدید را به بازار معرفی نموده و رضایت مشتریان را جلب نموده است.

ساندویچ پانل: راهنمای انتخاب براساس کاربرد

کاربردهای ساندویچ پانل با توجه به خصوصیات ویژه آن متنوع می‌باشد. نوع و مشخصات ساندویچ پانل باید با توجه به نیازها، شرایط آب و هوایی، محیطی و بودجه انتخاب شود. ساندویچ پنل پلی اورتان با خصوصیات ویژه انتخاب مناسبی برای ساخت سردخانه محصولات غذایی، کارخانه تولید مواد غذایی و کشاورزی هستند. ولی با توجه به قیمت ساندویچ پانل پلی یورتان استفاده از آن برای سقف سوله‌های نگهداری دام و طیور اقتصادی نیست. استفاده از ساندویچ پانل  پلی استایرن ضمن برآورده کردن استانداردهای ساخت سوله، مقرون به صرفه است. ساندویچ پانل پلی اورتان با توجه به ضریب عایقی بهتر، در درازمدت با صرفه‌جویی در مصرف انرژی، انتخاب خوبی برای کارخانه صنعتی بزرگ می‌باشد.

ضخامت عایق میانی ساندویچ پانل باید براساس میزان عایقی موردنظر تعیین گردد. الزاما استفاده از ضخامت بالا نمی‌تواند نتیجه مطلوب را حاصل کند. در شرایطی که بخواهیم از پانل به جای ورق سقف شیروانی استفاده کنیم، ساندویچ پانل اکونومی پلی اورتان ۴ سانت که ورق بالای از نوع ورق رنگی بوده و پوشش زیر از جنس کاغذ ضدآب است گزینه‌ای اقتصادی با کارکرد مناسب محسوب می‌شود.

درخواست پیش‌فاکتور ساندویچ پانل

Please add 7 and 4.

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل

قیمت ساندویچ پانل به خاطر نوسانات قیمت ورق و مواد اولیه به صورت روزانه تغییر می‌کند. به غیر از این موارد قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل به فاکتورهای زیادی وابسته است و نمی‌توان قیمت مشخص یا تقریبی بدون انجام محاسبات ارائه کرد. این فاکتورها باید توسط مهندس متخصص بر اساس نوع کاربرد سازه، شرایط محیطی و بودجه تعیین گردند. این فاکتورها عبارتنداز

  1. نوع پروفایل: سقفی، دیواری، سردخانه و کلین روم. مثلا برای پروفیل سقفی عرض ورق اولیه بیشتر از عرض ورق اولیه
  2. جنس ورق: ورق رو و زیر می‌تواند گالوانیزه، آلوزینک و یا آلومینیوم باشد. برای کاهش قیمت ساندویچ پانل می‌توان پوشش زیر را کاغذ فویل‌دار و ضدآب نیز انتخاب کرد.
  3. ضخامت ورق: با افزایش ضخامت ورق وزن و قیمت ساندویچ پانل افزایش می‌یابد. غالبا ورق زیر را نازک‌تر از ورق رو انتخاب می‌کنند.
  4. رنگ ورق: ورق زیر که در واقع سقف داخلی می‌باشد غالبا سفید انتخاب می‌شود ولی برای سقف رنگی‌های آبی، قرمز و نارنجی کاربرد بیشتری دارند.
  5. نوع عایق: عایق پلی اورتان که دارای ضریب عایقی بالا بوده و ضدآتش است.
  6. ضخامت عایق: عایق ضخیم‌تر موجب افزایش خاصیت عایقی در برابر سرما و گرما خواهد بود.
  7. دانسیته عایق: دانسیته عایق بر اساس نوع کاربری انتخاب می‌شود.
  8. عرض ساندویچ پانل: عرض ساندویچ پانل در حدود ۹۸ تا ۱۱۲ سانتی‌متر می‌باشد که به نوع پروفایل و ورق خام اولیه بستگی دارد.

همچنین متراژ ساندویچ پانل تولیدشده به خاطر همپوشانی پانل‌ها از متراژ سازه بیشتر خواهد بود.

درخواست مشاوره، قیمت ساندویچ پانل و پیش‌فاکتور

ساندویچ پانل اکونومی محصول اقتصادی فولادغرب

ساندویچ پانل اکونومی فولادغرب که دارای ثبت اختراع می‌باشد با عایق پلی اورتان با ضخامت ۴ سانتی‌متر می‌باشد که روی آن ورق رنگی گالوانیزه و کاغذ ضدآب برای ورق زیر تولید می‌گردد. این نوع ساندویچ پانل به خاطر استفاده از عایق ۴ سانتی پلی اورتان و جایگزینی ورق زیر با کاغذ ضد‌آب اقتصادی‌تری بوده در عین حال که ویژگی‌های اصلی ساندویچ پانل را دارد. به همین دلیل پانل اکونومی می‌تواند جایگزین مناسب برای ورق پروفایل سقف شیروانی باشد. همچنین نصب این محصول نسبت به ورق سقف شیروانی با زیرسازی لایه عایق مانند پشم شیشه، آسان و سریع‌تر است.

ساندویچ پانل اکونومی برای سقف و دیوار انبار که نیاز به عایق سرما و گرما ندارد بهترین گزینه است.

مشاوره و قیمت ساندویچ پانل اکونومی

ویژگی‌های ساندویچ پانل فولادغرب

ساندویچ پانل برای پوشش سقف و دیوار با قابلیت نصب آسان و عایق بودن بهترین گزینه برای ساختمان‌های تجاری و مسکونی محسوب می‌شود. ساندویچ پانل از سه لایه‌ی اصلی؛ دو ورق فلزی و یک لایه‌ی ضخیم عایق می‌باشد که دارای استحکام بالا در عین سبک بودن می‌باشد. لایه‌ی میانی ساندویچ پانل را می‌توان از پلی استایرن، فوم پلی اورتان، پشم شیشه و دیگر مواد عایق انتخاب کرد. در حال حاضر ساندویچ پلی اورتان از محبوبیت بیشتری برخوردار است ولی قیمت ساندویچ پانل پلی استایرن آن را به گزینه‌ای مقرون به صرفه به عنوان جایگزینی عالی برای ورق سقف شیروانی تبدیل می‌کند. ورق در ساندویچ پانل شامل ورق رنگی، گالوانیزه، آلوزینک، گالوانیوم، آلومینیومی، ورق کاغذی فویل‌دار می‌باشد.

ساندویچ پانل برای کاربردهای متنوع از جمله سقف، دیواری و سردخانه تولید می‌گردد. تفاوت ساندویچ پانل سقف و دیواری در پروفایل ورق رویی می باشد که ساندویچ پانل سقفی داری گام‌هایی می‌باشد که به آن امکان تحمل بار اضافی را می‌دهد. ولی در ساندویچ پانل دیواری از ورق پروفایل نما در هر دو طرف استفاده می‌شود. عرض مفید ساندویچ پانل پلی اورتان سقفی ۱۰۰ سانتی‌متر و عرض مفید ساندویچ پانل پلی اورتان دیواری ۱۰۰ سانتی‌متر و برای ساندویچ پانل سردخانه ۱۱۲ سانتی‌متر می‌باشد. این مقادیر برای ساندویچ پانل پلی استایرن دیواری و سقفی به ترتیب ۹۵ و ۹۸ سانتی‌متر است. محدودیت طول پانل تا طول ۱۵ متر است. ضخامت عایق برحسب کاربرد مانند سردخانه، مرغداری، سالن ورزشی، انبار و سوله از ۴ تا ۱۵ سانتی‌متر قابل انتخاب است.