تولید و فروش ساندویچ پانل

خرید مستقیم ساندویچ پانل سقفی و دیواری

عایق پلی اورتان و پلی استایرین XPS

 

قیمت ساندویچ پانل

ساندویچ پانل فولادغرب با توجه به تقاضای صنعت و ساخت‌وساز تولید و به صورت مستقیم عرضه می‌گردد. فولادغرب برحسب نیاز انواع ساندویچ پانل‌های با عایق پلی‌استایرن، پلی‌اورتان و XPS تولید می‌نماید. ساندویچ پانل‌های فولادغرب از انواع ورق‌های رنگی، گالوانیزه و آلوزینک موجود در بازار به صورت کاملا سفارشی از نظر رنگی، ضخامت تولید می‌شود. ساندویچ پانل یک رو کاغذ نیز وجود دارد که از نظر اقتصادی به عنوان جایگزین ورق شیروانی مقرون به صرفه می‌باشد.

ساندویچ پانل پلی استایرن ویژه فولادغرب دارای علامت استاندارد بوده و برای سازه‌ها با کاربری انبار، سوله و دامداری مقرون به صرفه و از نظر کیفی مورد تایید می‌باشد. اگر به دنبال ساندویچ پانل با کیفیت و قیمت مناسب و تحویل سر موعد هستید با کارشناسان فنی و فروش فولادغرب تماس بگیرید.

ساندویچ پانل فولادغرب
فولادغرب مرکز تخصصی تولید و فروش ساندویچ پانل

فولادغرب مرکز تخصصی تولید و فروش ساندویچ پانل

گروه صنعتی فولادغرب از سال ۱۳۸۱ فعالیت رسمی خود را با تولید ساندویچ پانل پلی استایرن در شهرک صنعتی شهید سلیمی تبریز آغاز نمود. در حال حاضر با بهره‌مندی از بروزترین خط تولید، بارگیری و تخلیه، آزمایشگاه کنترل کیفی و نیروی انسانی متخصص با تولید ساندویچ پانل پلی اورتان فعالیت خود را گسترش داده است. توان تولیدی سالانه فولادغرب یک میلیون مترمربع ساندویچ پانل و بیش از ۱۹ هزار تن انواع ورق فرم شده است که با طرح توسعه این میزان به ۲٫۵ میلیون مترمربع افزایش یافته است.

فولادغرب با ایجاد گروه تحقیق و توسعه، با ایجاد نوآوری، کیفیت محصولات را افزایش داده و محصولاتی جدیدی را به سبد تولید خود اضافه نماید تا رضایت مشتریان را جلب نموده و بتواند محصولاتی ارائه دهد که ضمن اقتصادی بودن با شرایط آب و هوایی و کاربری‌ها سازگارتر باشد.

ابعاد ساندویچ پانل فولادغرب

ابعاد ساندویچ پانل شامل عرض، طول و ضخامت عایق می‌شود. عرض پانل در حالت کلی در عرض مشخص تولید می‌شود و به نوع پروفایل مانند سقفی یا دیواری، تعداد گام و میزان هم‌پوشانی بستگی دارد. عرض پانل را با در نظر گرفتن هم‌پوشانی می‌توان تغییر داد. عرض مفید به خاطر هم‌پوشانی کمتر از عرض پانل تولید شده است. مقدار توصیه شده برای همپوشانی ۱۵ سانتی‌متر است. ضخامت عایق حداقل ۴ سانتی‌متر و حداکثر ۲۵ سانتی می‌باشد. برای کاربرهای خاص می‌توان ساندویچ پانل با ضخامت ۲ سانتی‌نیز نیز تولید نمود. فاکتور تعیین‌کننده برای ضخامت عایق، نوع کاربرد است. برای سردخانه، از ساندویچ پانل با عایق ضخیم‌تر استفاده می‌کنند. میزان عایقی ساندویچ پانل رابطه‌ی مستقیم با ضخامت عایق دارد. در تولید ساندویچ پانل تقریبا محدویتی برای طول وجود ندارد و در طول‌های بزرگ تولید و با توجه به نیاز مشتری و حمل و نقل از ۲ تا ۱۵ متر بعد از تولید برش داده می‌شود، محدودیت اصلی طول ساندویچ پانل به خاطر طول مجاز قابل حمل در جاده توسط تریلر می‌باشد.

مشاوره و پیش‌فاکتور و قیمت ساندویچ پانل

ابعاد ساندویچ پانل سقفی

ابعاد ساندویچ پانل سقفی
عرض 1080 mm
عرض مفید 980 mm
طول 2 - 13.5 m (EPS)
2 - 12 m (PU)
ضخامت عایق 4 - 25 cm
ضخامت ورق رو 0.40 - 0.50 mm
ضخامت ورق زیر 0.18 - 0.50 mm
نوع ورق ورق گالوانیزه، رنگی، آلوزینک، آلومینیوم، کاغذ فویل‌دار
نوع عایق پلی استایرن EPS - پلی اورتان PU - XPS

ابعاد ساندویچ پانل دیواری

ابعاد ساندویچ پانل دیواری
عرض 970 mm
عرض مفید 950 mm
طول 2 - 13.5 m (EPS)
2 - 12 m (PU)
ضخامت عایق 4 - 25 cm
ضخامت ورق رو 0.40 - 0.50 mm
ضخامت ورق زیر 0.18 - 0.50 mm
نوع ورق ورق گالوانیزه، رنگی، آلوزینک، آلومینیوم، کاغذ فویل‌دار
نوع عایق پلی استایرن EPS - پلی اورتان PU - XPS

انواع ساندویچ پنل فولادغرب

ساندویچ پانل سردخانه

ساندویچ پانل سردخانه

ساندویچ پانل مرغداری

ساندویچ پانل مرغداری

ساندویچ پانل سوله و انبار

ساندویچ پانل سوله و انبار

ساندویچ پانل کانکس

ساندویچ پانل کانکس

کاربرد ساندویچ پانل، راهنمای انتخاب

کاربرد ساندویچ پانل با توجه به خصوصیات ویژه آن متنوع می‌باشد. نوع ساندویچ پانل باید نسبت کاربرد و نوع نیاز، شرایط آب و هوایی و بودجه انتخاب شود. ساندویچ پنل اورتان با خصوصیات ویژه انتخاب مناسبی برای ساخت سردخانه محصولات غذایی، کارخانه تولید مواد غذایی و کشاورزی هستند. ولی با توجه به قیمت پلی یورتان استفاده از آن برای سقف سوله‌های نگهداری دام و طیور گزینه‌‌ای اقتصادی نیست. استفاده از پلی استایرن ضمن برآورده کردن استانداردهای ساخت سوله‌های دامداری، مقرون به صرفه می‌باشد. ساندویچ پانل پلی اورتان با توجه به ضریب عایقی بهتر، در درازمدت با صرفه‌جویی در مصرف انرژی، انتخاب خوبی برای کارخانه‌های صنعتی بزرگ می‌باشد.

ضخامت عایق میانی ساندویچ پانل باید براساس میزان عایقی مورد نیاز تعیین گردد. الزاما استفاده از ضخامت بالا نمی‌تواند نتیجه مطلوب را حاصل کند. در شرایطی که بخواهیم از پانل به جای ورق سقف شیروانی استفاده کنیم، ساندویچ پانل اکونومی فولادغرب با عایقی پلی استایرن ۴ سانتی‌متر که ورق بالای از نوع ورق رنگی بوده و ورق زیر از جنس کاغذ فویل‌دار است گزینه‌ای اقتصادی با کارکرد مناسب محسوب می‌شود.

درخواست پیش‌فاکتور ساندویچ پانل

لطفا 4 و 1 را با هم جمع نمایید.

برای مشاوره تماس بگیرید

041-34242025

لیست قیمت ساندویچ پانل

تاریخ بروزرسانی: یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰
نام محصول قیمت عایق عرض (cm) ضخامت (cm)
ساندویچ پانل سقفی EPS پیش‌فاکتور EPS ۱۰۸۰ -
ساندویچ پانل دیواری EPS پیش‌فاکتور EPS ۹۷۰ -
ساندویچ پانل سقفی XPS پیش‌فاکتور XPS ۱۰۸۰ -
ساندویچ پانل دیواری XPS پیش‌فاکتور XPS ۹۷۰ -
ساندویچ پانل سقفی PU پیش‌فاکتور PU ۱۰۸۰ -
ساندویچ پانل دیواری PU پیش‌فاکتور PU ۹۷۰ -
ساندویچ پانل سقفی ECO پیش‌فاکتور EPS ۱۰۸۰ ۴
ساندویچ پانل دیواری ECO پیش‌فاکتور EPS ۹۷۰ ۴

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل

قیمت ساندویچ پانل به خاطر نوسانات شدید ورق و مواد اولیه به صورت روزانه تغییر می‌کند. به غیر از این موارد قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل به فاکتورهای زیادی وابسته است و نمی‌توان قیمت مشخص یا تقریبی بدون انجام محاسبات ارائه کرد. این فاکتورها باید توسط مهندس متخصص بر اساس نوع کاربرد سازه، شرایط محیطی و بودجه تعیین گردند. این فاکتورها عبارتنداز

  1. نوع پروفایل: سقفی یا دیواری
  2. جنس ورق ورق رو و زیر می‌تواند گالوانیزه، آلوزینک و یا آلومینیوم باشد. برای کاهش قیمت ساندویچ پانل می‌توان ورق زیر را کاغذ فویل دار ضدآب نیز انتخاب کرد.
  3. ضخامت ورق ها: با افزایش ضخامت ورق وزن و قیمت ساندویچ پانل افزایش می‌یابد. غالبا ورق زیر را نازکتر از ورق رو انتخاب می‌کنند.
  4. رنگ ورق ها: ورق زیر که در واقع سقف داخلی می‌باشد غالبا سفید انتخاب می‌شود ولی برای سقف رنگی‌های آبی، قرمز و نارنجی کاربرد بیشتری دارند.
  5. نوع عایق: عایق پلی استایرن نسبت به پلی اورتان ارزان تر می‌باشند ولی پلی یورتان از نظر ضریب عایقی و آتش‌سوزی بهتر است.
  6. ضخامت عایق: عایق ضخیم‌تر موجب افزایش خاصیت عایقی در برابر سرما و گرما خواهد بود.
  7. دانسیته عایق: دانسیته عایق بر اساس نوع کاربری انتخاب می‌شود.
  8. عرض ساندویچ پانل: حداکثر عرض ساندویچ پانل ۹۸۰ میلی‌متر می‌باشد ولی امکان تولید با عرض کمتر نیز وجود دارد.

همچنین متراژ ساندویچ پانل تولید شده به خاطر همپوشانی پانل‌ها از متراژ سازه بیشتر خواهد بود.

درخواست مشاوره، قیمت ساندویچ پانل و پیش‌فاکتور

ساندویچ پانل اکونومی محصول اقتصادی فولادغرب

ساندویچ پانل اکونومی ECO Panel

ساندویچ پانل اکونومی فولادغرب که دارای ثبت اختراع می‌باشد با عایق پلی استایرن با ضخامت ۴ سانتی‌متر می‌باشد که روی آن ورق رنگی گالوانیزه و کاغذ ضدآب برای ورق زیر تولید می‌گردد. این نوع ساندویچ پانل به خاطر استفاده از عایق ۴ سانتی پلی استایرن و جایگزینی ورق زیر با کاغذ ضد‌آب اقتصادی‌تری بوده در عین حال که ویژگی‌های اصلی ساندویچ پانل را دارد. به همین دلیل پانل اکونومی می‌تواند جایگزین مناسب برای ورق پروفایل سقف شیروانی باشد. همچنین نصب این محصول نسبت به ورق سقف شیروانی با زیرسازی لایه عایق مانند پشم شیشه، آسان و سریع‌تر است.

ساندویچ پانل اکونومی برای سقف و دیوار انبار که نیاز به عایق سرما و گرما ندارد بهترین گزینه است.

مشاوره و قیمت ساندویچ پانل اکونومی

ساندویچ پانل برای پوشش سقف و دیوار با قابلیت نصب آسان و عایق بودن بهترین گزینه برای ساختمان‌های تجاری و مسکونی محسوب می‌شود. ساندویچ پانل از سه لایه‌ی اصلی؛ دو ورق فلزی و یک لایه‌ی ضخیم عایق می‌باشد که دارای استحکام بالا در عین سبک بودن می‌باشد. لایه‌ی میانی ساندویچ پانل را می‌توان از پلی استایرن، فوم پلی اورتان، پشم شیشه و دیگر مواد عایق انتخاب کرد. در حال حاضر ساندویچ پلی اورتان از محبویت بیشتری برخوردار است ولی قیمت ساندویچ پانل پلی استایرن آن را به گزینه‌ای مقرون به صرفه به عنوان جایگزینی عالی برای ورق سقف شیروانی تبدیل می‌کند. ورق در ساندویچ پانل شامل ورق رنگی، گالوانیزه، آلوزینک، گالوانیوم، آلومینیومی، ورق کاغذی فویل‌دار می‌باشد.

ساندویچ پانل برای کاربردهای متنوع از جمله سقف، دیواری و سردخانه تولید می‌گردد. تفاوت ساندویچ پانل سقف و دیواری در پروفایل ورق رویی می باشد که ساندویچ پانل سقفی داری گام‌هایی می‌باشد که به آن امکان تحمل بار اضافی را می‌دهد. ولی در ساندویچ پانل دیواری از ورق پروفایل نما در هر دو طرف استفاده می‌شود. عرض مفید ساندویچ پانل سقفی ۹۷ سانتی‌متر و عرض مفید ساندویچ پانل دیواری ۹۵ سانتی‌متر می‌باشد. محدودیت طول پانل تا طول ۱۵ متر است. ضخامت عایق برحسب کاربرد مانند سردخانه، مرغداری، سالن ورزشی، انبار و سوله از ۴ تا ۲۵ سانتی‌متر قابل انتخاب است.

کنترل کیفی، بسته بندی و بارگیری ساندویچ پانل

شرکت نوردکاران فولادغرب همواره رضایت مشتری را به عنوان اصلی‌ترین خط مشی خود قرار داده است. در تمام سال‌های فعالیت فولادغرب رضایت مشتریان سرمایه‌ی ما و تضمین‌کننده فعالیت و گسترش آن بوده است. از این رو ما با راه‌اندازی خطوط تولید جدید و استخدام و بکارگیری افراد فنی و متخصص تحصیل کرده کیفیت محصولات خود را بالا می‌بریم. ما در تولید، کنترل کیفیت ساندویچ پانل تولید شده و بسته‌بندی صحیح و ارسال دقت می‌کنیم تا محصولی که به دست شما می‌رسد مطابق با درخواست شما باشد.

پرسه‌ی خرید ساندویچ پانل از سفارش اولیه تا تحویل آن پروسه‌ای زمان‌بر می‌باشد که شرکت فولادغرب با استفاده از سیستم‌های مدیریت تولید و فروش و پرسنل آموزش‌دیده این زمان را کاهش داده است. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر، قیمت ساندویچ پانل و یا دیگر سوالات فنی با شماره 04134242025 تماس بگیرید.

بسته بندی ساندویچ پانل
بسته بندی ساندویچ پانل
بارگیری ساندویچ پانل
بارگیری ساندویچ پانل
حمل و نقل ساندویچ پانل
حمل و نقل ساندویچ پانل