ساندویچ پانل سقفی و دیواری فولادغرب

ساندویچ پانل فولادغرب با عایق پلی اورتان یا پلی استایرن و ورق رنگی گالوانیزه فولاد مبارکه، آلوزینک، گالوانیوم و ورق آلومینیومی با مشخصات فنی موردنیاز مشتری تولید و ارائه می‌گردد. عرض مفید ساندویچ پانل سقفی ۹۷ سانتی‌متر و عرض مفید ساندویچ پانل دیواری ۹۵ سانتی‌متر می‌باشد و امکان تولید پانل تا طول ۱۵ وجود دارد. ضخامت عایق برحسب مورد استفاده مانند سردخانه، مرغداری، سالن ورزشی، انبار و سوله از ۴ تا ۲۵ سانتی‌متر قابل انتخاب است. از مزایای ساندویچ پنل فولادغرب می‌توان به تنوع بالای رنگ و ضخامت ورق و قیمت مناسب اشاره کرد.

مشاوره و پیش‌فاکتور و قیمت ساندویچ پانل

ساندویچ پانل فولادغرب

گروه صنعتی فولادغرب تولید کننده ساندویچ پانل

گروه صنعتی فولادغرب در سال ۱۳۸۱ فعالیت رسمی خود را با تولید ساندویچ پانل پلی استایرن در شهرک صنعتی شهید سلیمی تبریز آغاز نمود. در حال حاضر با بهره‌مندی از بروزترین خط تولید، بارگیری و تخلیه، آزمایشگاه کنترل کیفی و نیروی انسانی متخصص با تولید ساندویچ پانل پلی اورتان فعالیت خود را گسترش داده است. توان تولیدی سالانه فولادغرب یک میلیون مترمربع ساندویچ پانل و بیش از ۱۹ هزار تن انواع ورق فرم شده است که با طرح توسعه این میزان به ۲٫۵ میلیون متر مربع افزایش یافته است.

ابعاد ساندویچ پانل فولادغرب

ابعاد ساندویچ پانل شامل عرض، طول و ضخامت عایق می‌شود. عرض پانل در حالت کلی ثابت بوده و به نوع پروفایل مانند سقفی یا دیواری، تعداد گام و هم‌پوشانی بستگی دارد. عرض پانل را با در نظر گرفتن هم‌پوشانی می‌توان تغییر داد. عرض مفید به خاطر هم پوشانی کمتر از عرض پانل تولید شده است. ضخامت عایق حداقل ۴ سانتی‌متر و حداکثر ۲۵ سانتی می‌باشد. فاکتور تعیین کننده برای ضخامت عایق، نوع کاربرد است. مثلا برای ساندویچ پانل سردخانه، از عایق ضخیم‌تر استفاده می‌کنند. در تولید ساندویچ پانل تقریبا محدویتی برای طول وجود ندارد و در طول‌های بزرگ تولید و با توجه به نیاز مشتری و حمل و نقل از ۲ تا ۱۵ متر بعد از تولید برش داده می‌شود.

ابعاد ساندویچ پانل سقفی

پروفایل ساندویچ پانل سقفی
عرض 1080 mm
عرض مفید 980 mm
طول 2 - 15 m
ضخامت عایق 4 - 25 cm
ضخامت ورق 0.18 - 0.50 mm
نوع ورق ورق گالوانیزه - رنگی فولادمبارکه - آلوزینک - آلومینیوم - فویل
نوع عایق پلی استایرن EPS - پلی اورتان PU

ابعاد ساندویچ پانل دیواری

پروفایل ساندویچ پانل دیواری
عرض 970 mm
عرض مفید 950 mm
طول 2 - 15 m
ضخامت عایق 4 - 25 cm
ضخامت ورق 0.18 - 0.50 mm
نوع ورق ورق گالوانیزه - رنگی فولادمبارکه - آلوزینک - آلومینیوم - فویل
نوع عایق پلی استایرن EPS - پلی اورتان PU
ساندویچ پانل با بالاترین عایق حرارتی
عایق حرارتی
ساندویچ پانل با دوام و ماندگاری بالا
دوام و ماندگاری
ساندویچ پانل ضد آب
ضد آب
ساندویچ پانل عایق صوتی
عایق صوتی
ساندویچ پانل ضد آتش
مقاوم در برابر آتش
نصب سریع و آسان ساندویچ پانل
نصب سریع و آسان

کاربرد ساندویچ پانل، راهنمای انتخاب

کاربرد ساندویچ پانل با توجه به خصوصیات ویژه آن متنوع می‌باشد. نوع ساندویچ پانل باید نسبت کاربرد و نوع نیاز، شرایط آب و هوایی و بودجه انتخاب شود. ساندویچ پنل اورتان با خصوصیات ویژه انتخاب مناسبی برای ساخت سردخانه محصولات غذایی و کشاورزی هستند. ولی با توجه به قیمت بالای پلی یورتان استفاده از آنها برای سقف سوله‌های نگهداری دام و طیور گزینه‌‌ای اقتصادی نیست. استفاده از پلی استایرن ضمن برآورده کردن استانداردهای ساخت سوله‌های کشاورزی، مقرون به صرفه می‌باشد.

ضخامت عایق میانی باید براساس میزان عایقی مورد نیاز تعیین گردد. الزاما استفاده از ضخامت بالا نمی‌تواند نتیجه مطلوب را حاصل کند. در شرایطی که بخواهیم از پانل به جای ورق سقف شیروانی استفاده کنیم، ساندویچ پانل اکونومی فولادغرب که ورق بالای از نوع ورق رنگی بوده و ورق زیر از جنس کاغذ فویل‌دار است گزینه‌ای اقتصادی با کارکرد مناسب محسوب می‌شود.

ساندویچ پانل سردخانه ای

ساندویچ پانل سردخانه ای

ساندویچ پانل مرغداری

ساندویچ پانل مرغداری

ساندویچ پانل سوله و انبار

ساندویچ پانل سوله و انبار

ساندویچ پانل کانکس

ساندویچ پانل کانکس

برای مشاوره تماس بگیرید

041 3424 2025
041 3424 2026

ساندویچ پانل اکونومی محصول ویژه فولادغرب

ساندویچ پانل اکونومی

ساندویچ پانل اکونومی فولادغرب که دارای ثبت اختراع می‌باشد با عایق پلی استایرن با ضخامت ۴ سانتی‌متر می‌باشد که روی آن ورق رنگی گالوانیزه و کاغذ ضدآب برای ورق زیر تولید می‌گردد. این نوع ساندویچ پانل به خاطر استفاده از عایق ۴ سانتی پلی استایرن و جایگزینی ورق زیر با کاغذ ضد‌آب اقتصادی‌تری بوده در عین حال که ویژگی‌های اصلی ساندویچ پانل را دارد. به همین دلیل پانل اکونومی می‌تواند جایگزین مناسب برای ورق پروفایل سقف شیروانی باشد. همچنین نصب این محصول نسبت به ورق سقف شیروانی با زیرسازی لایه عایق مانند پشم شیشه، آسان و سریع‌تر است.

ساندویچ پانل اکونومی برای کاربردهایی مانند انبار که نیاز به عایق سرما و گرما نیست بهترین گزینه است.

مشاوره و قیمت ساندویچ پانل اکونومی

اینجا همه مطمئن‌اند

کنترل کیفی، بسته بندی و بارگیری ساندویچ پانل

شرکت نوردکاران فولادغرب همواره رضایت مشتری را به عنوان اصلی‌ترین خط مشی خود قرار داده است. در تمام سال‌های فعالیت فولادغرب رضایت مشتریان سرمایه‌ی ما و تضمین‌کننده فعالیت و گسترش آن بوده است. از این رو ما با راه‌اندازی خطوط تولید جدید و استخدام و بکارگیری افراد فنی و متخصص تحصیل کرده کیفیت محصولات خود را بالا می‌بریم. ما در تولید، کنترل کیفیت ساندویچ پانل تولید شده و بسته‌بندی صحیح و ارسال دقت می‌کنیم تا محصولی که به دست شما می‌رسد مطابق با درخواست شما باشد.

پرسه‌ی خرید ساندویچ پانل از سفارش اولیه تا تحویل آن پروسه‌ای زمان‌بر می‌باشد که شرکت فولادغرب با استفاده از سیستم‌های مدیریت تولید و فروش و پرسنل آموزش‌دیده این زمان را کاهش داده است. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر، قیمت ساندویچ پانل و یا دیگر سوالات فنی با شماره 04134242025 تماس بگیرید.

 

بسته بندی ساندویچ پانل
بسته بندی ساندویچ پانل
بارگیری ساندویچ پانل
بارگیری ساندویچ پانل
حمل ساندویچ پانل
حمل ساندویچ پانل

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل

قیمت ساندویچ پانل به خاطر نوسانات شدید ورق و مواد اولیه به صورت روزانه تغییر می‌کند. به غیر از این موارد قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل به فاکتورهای زیادی وابسته است و نمی‌توان قیمت مشخص یا تقریبی بدون انجام محاسبات ارائه کرد. این فاکتورها باید توسط مهندس متخصص بر اساس نوع کاربرد سازه، شرایط محیطی و بودجه تعیین گردند. این فاکتورها عبارتنداز

  1. نوع پروفایل: سقفی یا دیواری
  2. جنس ورق ورق رو و زیر می‌تواند گالوانیزه، آلوزینک و یا آلومینیوم باشد. برای کاهش قیمت ساندویچ پانل می‌توان ورق زیر را کاغذ فویل دار ضدآب نیز انتخاب کرد.
  3. ضخامت ورق ها: با افزایش ضخامت ورق وزن و قیمت ساندویچ پانل افزایش می‌یابد. غالبا ورق زیر را نازکتر از ورق رو انتخاب می‌کنند.
  4. رنگ ورق ها: ورق زیر که در واقع سقف داخلی می‌باشد غالبا سفید انتخاب می‌شود ولی برای سقف رنگی‌های آبی، قرمز و نارنجی کاربرد بیشتری دارند.
  5. نوع عایق: عایق پلی استایرن نسبت به پلی اورتان ارزان تر می‌باشند ولی پلی یورتان از نظر ضریب عایقی و آتش‌سوزی بهتر است.
  6. ضخامت عایق: عایق ضخیم‌تر موجب افزایش خاصیت عایقی در برابر سرما و گرما خواهد بود.
  7. دانسیته عایق: دانسیته عایق بر اساس نوع کاربری انتخاب می‌شود.
  8. عرض ساندویچ پانل: حداکثر عرض ساندویچ پانل ۹۸۰ میلی‌متر می‌باشد ولی امکان تولید با عرض کمتر نیز وجود دارد.

همچنین متراژ ساندویچ پانل تولید شده به خاطر همپوشانی پانل‌ها از متراژ سازه بیشتر خواهد بود.

برخی از مشتریانی که به فولاد غرب اعتماد کرده‌اند

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه توسط کامران |

سلام، قیمت ساندویچ پانل سقفی پلی یورتان ۴ سانت چند است؟

پاسخ واحد بازاریابی و فروش

با توجه به اینکه قیمت ساندویچ پانل بسته به ضخامت و رنگ ورق بسیار متغیر است، خواهشمند است با تلفن های تماس تماس حاصل فرمایید.

لطفا جمع 7 و 7 را محاسبه نمایید.