ساندویچ پانل تبریز

فروش ساندویچ پانل سقفی و دیواری در تبریز

عایق پلی اورتان، یک رو کاغذ و پیچ مخفی

تحویل فوری ساندویچ پانل

 

قیمت ساندویچ پانل تبریز

ساندویچ پانل سقفی پلی اورتان

ساندویچ پانل تبریز گروه صنعتی فولاد غرب دارای نشان استاندارد ملی ایران به شماره ثبت کیفیت عالی خود و استحکان سازه‌ی شما را تضمین می‌کند. قیمت ساندویچ پانل تبریز را از کارشناسان فروش ساندویچ پانل فولادغرب جویا شوید.

ساندویچ پانل ها مصالحی هستند که در دهه‌ی گذشته بسیار محبوب گردیده و به دلیل کارایی‌های زیاد، انتخاب هر مهندس سازه سوله و پیمانکاران می‌باشند. ساندویچ پانل سقفی، ساندویچ پانل دیواری، ساندویچ پانل سردخانه، ساندویچ پانل پلی استایرن و ساندویچ پانل پلی اورتان و انواع دیگر پنل ساندویچی مصالح عایق‌کاری هستند که با توجه به تنوع زیاد آن‌ها، خصوصیات و مشخصات منحصر به فرد خود را دارا هستند و برای کاربردهای خاص خودشان طراحی شده‌اند.

شایان ذکر است که کارشناسان فروش فولادغرب همه روزه آماده‌ی ارائه خدمات مشاوره فنی و مهندسی به مشتریان عزیز می‌باشند و با در نظر گرفتن نیاز مشتریان، آب و هوا و اقلیم منطقه‌ایی که سازه‌ی مورد نظر در آن قرار دارد؛ بهترین و مناسب‌ترین نوع ساندویچ پانل را خریداری کنید. همچنین نصابان مجرب و کارشناسان عایق‌بندی این مجموعه، انواع خدمات نصب پنل ساندویچی و خدمات پس از فروش آن و بازرسی سازه پس از نصب را انجام می‌دهند.

ساندویچ پانل تبریز
فولادغرب مرکز تخصصی تولید و فروش ساندویچ پانل

فولادغرب مرکز تخصصی تولید و فروش ساندویچ پانل

گروه صنعتی فولادغرب از سال ۱۳۸۱ فعالیت رسمی خود را با تولید ساندویچ پانل پلی استایرن در شهرک صنعتی شهید سلیمی تبریز آغاز نمود. در حال حاضر با بهره‌مندی از بروزترین خط تولید، بارگیری و تخلیه، آزمایشگاه کنترل کیفی و نیروی انسانی متخصص با تولید ساندویچ پانل پلی اورتان فعالیت خود را گسترش داده است. توان تولیدی سالانه فولادغرب یک میلیون مترمربع ساندویچ پانل و بیش از ۱۹ هزار تن انواع ورق فرم شده است که با طرح توسعه این میزان به ۲٫۵ میلیون مترمربع افزایش یافته است.

فولادغرب با ایجاد گروه تحقیق و توسعه، با ایجاد نوآوری، کیفیت محصولات را افزایش داده و محصولاتی جدیدی را به سبد تولید خود اضافه نماید تا رضایت مشتریان را جلب نموده و بتواند محصولاتی ارائه دهد که ضمن اقتصادی بودن با شرایط آب و هوایی و کاربری‌ها سازگارتر باشد.

ابعاد ساندویچ پانل تبریز

ابعاد ساندویچ پانل شامل عرض، طول و ضخامت عایق می‌شود. عرض پانل در حالت کلی در عرض مشخص تولید می‌شود و به نوع پروفایل مانند سقفی یا دیواری، تعداد گام و میزان هم‌پوشانی بستگی دارد. عرض پانل را با در نظر گرفتن هم‌پوشانی می‌توان تغییر داد. عرض مفید به خاطر هم‌پوشانی کمتر از عرض پانل تولید شده است. مقدار توصیه شده برای همپوشانی ۱۵ سانتی‌متر است. ضخامت عایق حداقل ۴ سانتی‌متر و حداکثر ۲۵ سانتی می‌باشد. برای کاربرهای خاص می‌توان ساندویچ پانل با ضخامت ۲ سانتی‌نیز نیز تولید نمود. فاکتور تعیین‌کننده برای ضخامت عایق، نوع کاربرد است. برای سردخانه، از ساندویچ پانل با عایق ضخیم‌تر استفاده می‌کنند. میزان عایقی ساندویچ پانل رابطه‌ی مستقیم با ضخامت عایق دارد. در تولید ساندویچ پانل تقریبا محدویتی برای طول وجود ندارد و در طول‌های بزرگ تولید و با توجه به نیاز مشتری و حمل و نقل از ۲ تا ۱۵ متر بعد از تولید برش داده می‌شود، محدودیت اصلی طول ساندویچ پانل به خاطر طول مجاز قابل حمل در جاده توسط تریلر می‌باشد.

مشاوره و پیش‌فاکتور و قیمت ساندویچ پانل در تبریز

ابعاد ساندویچ پانل دیواری و سقفی

مشخصات فنی ساندویچ پانل

پروفایل سقفی دیواری
عرض 1080 mm 970 mm
عرض مفید 980 mm 950 mm
طول 2 - 12 m 2 - 12 m
ضخامت عایق 4 - 25 cm 4 - 25 cm
ضخامت ورق رو 0.40 - 0.50 mm 0.40 - 0.50 mm
ضخامت ورق زیر 0.18 - 0.50 mm 0.18 - 0.50 mm
نوع ورق ورق گالوانیزه، رنگی، آلوزینک، آلومینیوم، کاغذ فویل‌دار ورق گالوانیزه، رنگی، آلوزینک، آلومینیوم، کاغذ فویل‌دار
نوع عایق پلی اورتان PU پلی اورتان PU

چطور ساندویچ پانل مناسب را انتخاب کنیم؟

کاربرد ساندویچ پانل با توجه به خصوصیات ویژه آن متنوع می‌باشد. نوع ساندویچ پانل باید نسبت به کاربرد و نوع نیاز، شرایط آب و هوایی و بودجه انتخاب شود. ساندویچ پنل اورتان با خصوصیات ویژه انتخاب مناسبی برای ساخت سردخانه محصولات غذایی، کارخانه تولید مواد غذایی و کشاورزی هستند. ولی با توجه به قیمت پلی یورتان استفاده از آن برای سقف سوله‌های نگهداری دام و طیور گزینه‌‌ای اقتصادی نیست. استفاده از پلی استایرن ضمن برآورده کردن استانداردهای ساخت سوله‌های دامداری، مقرون به صرفه می‌باشد. ساندویچ پانل پلی اورتان با توجه به ضریب عایقی بهتر، در درازمدت با صرفه‌جویی در مصرف انرژی، انتخاب خوبی برای کارخانه‌های صنعتی بزرگ می‌باشد.

ضخامت عایق میانی ساندویچ پانل باید براساس میزان عایقی مورد نیاز تعیین گردد. الزاما استفاده از ضخامت بالا نمی‌تواند نتیجه مطلوب را حاصل کند. در شرایطی که بخواهیم از پانل به جای ورق سقف شیروانی استفاده کنیم، ساندویچ پانل اکونومی فولادغرب با عایقی پلی استایرن ۴ سانتی‌متر که ورق بالای از نوع ورق رنگی بوده و ورق زیر از جنس کاغذ فویل‌دار است گزینه‌ای اقتصادی با کارکرد مناسب محسوب می‌شود.

برای مشاوره تماس بگیرید 0416206

ساندویچ پانل مناسب تبریز

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت ساندویچ پانل به خاطر نوسانات شدید ورق و مواد اولیه به صورت روزانه تغییر می‌کند. به غیر از این موارد قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل به فاکتورهای زیادی وابسته است و نمی‌توان قیمت مشخص یا تقریبی بدون انجام محاسبات ارائه کرد. این فاکتورها باید توسط مهندس متخصص بر اساس نوع کاربرد سازه، شرایط محیطی و بودجه تعیین گردند. این فاکتورها عبارتنداز

  1. نوع پروفایل: سقفی یا دیواری
  2. جنس ورق ورق رو و زیر می‌تواند گالوانیزه، آلوزینک و یا آلومینیوم باشد. برای کاهش قیمت ساندویچ پانل می‌توان ورق زیر را کاغذ فویل دار ضدآب نیز انتخاب کرد.
  3. ضخامت ورق ها: با افزایش ضخامت ورق وزن و قیمت ساندویچ پانل افزایش می‌یابد. غالبا ورق زیر را نازکتر از ورق رو انتخاب می‌کنند.
  4. رنگ ورق ها: ورق زیر که در واقع سقف داخلی می‌باشد غالبا سفید انتخاب می‌شود ولی برای سقف رنگی‌های آبی، قرمز و نارنجی کاربرد بیشتری دارند.
  5. نوع عایق: عایق پلی استایرن نسبت به پلی اورتان ارزان تر می‌باشند ولی پلی یورتان از نظر ضریب عایقی و آتش‌سوزی بهتر است.
  6. ضخامت عایق: عایق ضخیم‌تر موجب افزایش خاصیت عایقی در برابر سرما و گرما خواهد بود.
  7. دانسیته عایق: دانسیته عایق بر اساس نوع کاربری انتخاب می‌شود.
  8. عرض ساندویچ پانل: حداکثر عرض ساندویچ پانل ۹۸۰ میلی‌متر می‌باشد ولی امکان تولید با عرض کمتر نیز وجود دارد.

همچنین متراژ ساندویچ پانل تولید شده به خاطر همپوشانی پانل‌ها از متراژ سازه بیشتر خواهد بود.

درخواست پیش‌فاکتور ساندویچ پانل

Please calculate 7 plus 7.

لیست قیمت ساندویچ پانل در تبریز

تاریخ بروزرسانی: شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳
نام محصول قیمت عایق عرض (cm) ضخامت (cm)
ساندویچ پانل سقفی PU پیش‌فاکتور PU ۱۰۸۰ -
ساندویچ پانل دیواری PU پیش‌فاکتور PU ۹۷۰ -
ساندویچ پانل سقفی ECO پیش‌فاکتور PU ۱۰۸۰ ۴
ساندویچ پانل دیواری ECO پیش‌فاکتور PU ۹۷۰ ۴

ساندویچ پانل اکونومی تبریز

ساندویچ پانل اکونومی فولادغرب که دارای ثبت اختراع می‌باشد با عایق پلی اورتان با ضخامت ۴ سانتی‌متر می‌باشد که روی آن ورق رنگی گالوانیزه و کاغذ ضدآب برای ورق زیر تولید می‌گردد. این نوع ساندویچ پانل به خاطر استفاده از عایق ۴ سانتی پلی اورتان و جایگزینی ورق زیر با کاغذ ضد‌آب اقتصادی‌تری بوده در عین حال که ویژگی‌های اصلی ساندویچ پانل را دارد. به همین دلیل پانل اکونومی می‌تواند جایگزین مناسب برای ورق پروفایل سقف شیروانی باشد. همچنین نصب این محصول نسبت به ورق سقف شیروانی با زیرسازی لایه عایق مانند پشم شیشه، آسان و سریع‌تر است.

ساندویچ پانل اکونومی برای سقف و دیوار انبار که نیاز به عایق سرما و گرما ندارد بهترین گزینه است.

مشاوره و قیمت ساندویچ پانل اکونومی

هم پوشانی سقفی پانل سقفی