انواع ساندویچ پانل

توسط

فولادغرب

ساندویچ پانل‌ها به دو گروه تقسیم می‌شوند:

  1. سازه‌ای
  2. غیرسازه‌ای

انواع پانل‌های سه بعدی دیواری :

  1. پانل دیواری باربر
  2. پانل دیواری غیرباربر

ساندویچ پانل‌های دیواری باربر را در دیوار سوله‌ها و ساختمان‌های صنعتی، دیوارهای محوطه، ساختمان‌های بدون استفاده از سازه فلزی یا بتن آرمه که معمولاً یک یا دو طبقه و عمدتاً در انبوه‌سازی ‌ها می‌باشد) و… استفاده می‌نمایند.

پانل های دیواری غیرباربر را در دیوارهای خارجی و داخلی کلیه ساختمان‌هایی که دارای سازه (اسکلت) فلزی یا بتنی هستند، اجرا می‌نمایند و به دلیل سبک و عایق بودن و … در برج‌ها بسیار کاربرد دارد.

ساندویچ پانل‌های سه بعدی سقفی

عرض ساندویچ پانل‌های سقفی بین ۸۰ تا ۱۰۰ سانتیمتر است و ضخامت عایق پلی استایرن بکار رفته ۱۰ تا ۱۵ سانتیمتر، سقف به صورت تیرچه و پانل اجرا می‌شود. ضخامت بتن روی پانل سقف، ۵ تا ۷ سانتیمتر می‌باشد و دیگر جزئیات طبق نقشه‌های محاسباتی مربوط خواهد بود.

ساندویچ پانل‌های فولادغرب

شرکت نوردکاران فولادغرب ساندویچ پانل‌ها را به سفارش مشتریان در ضخامت‌ها مختلف از ۴ تا ۲۵ سانتی‌متر تولید می‌نماید. که با توجه به نوع پروفایل عرض مفید ساندویچ پانل‌ها ۹۵ یا ۹۷ سانتی‌متر برای هر دو نوع سقفی و دیواری می‌باشد.

لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های مندرج در صفحه‌ی تماس با ما، تماس بگیرید تا همکاران ما پاسخگوی شما باشند و اطلاعات فنی بیشتری ارائه دهند.

این مطلب برای شما چقدر مفید بود؟

0 از 5 ستاره (0 رای)

بازگشت

دیدگاه‌ها

افزودن یک دیدگاه

لطفا جمع 8 و 6 را محاسبه نمایید.