ساندویچ پانل زنجان

شهر زنجان، مرکز استان زیبای زنجان است که در شمال غرب ایران واقع شده است.

صنایع مختلفی در این شهر فعالیت میکنند؛ از جمله صنایع سرب و روی، دام داری و لبنیات، تولیدات شیمیایی، برق و الکترونیک و آهن و فولاد.

ساندویچ پانل زنجان:

ساندویچ پانل زنجان، در ضخامت های مختلف عایق های پلی استایرن و پلی اورتان، از 3 سانتی متر تا 15 سانتی متر، توسط شرکت نوردکاران فولاد غرب تولید و عرضه می شود.

ساندویچ پانل اکونومی زنجان، از یک لایه عایق پلی استایرن با ضخامت های مختلف تشکیل می شود که از یک طرف با ورق گالوانیزه و از طرف دیگر با کاغذ ضد آب پوشیده شده است و علاوه بر قیمت کمتر نسبت به سایر انواع ساندویچ پانل، وزن کمتر و نصبی آسان تر به همراه خواهد داشت.

ساندویچ پانل زنجان برای نصب به عنوان دیوار و یا سقف عایق سوله ی صنعتی و یا ساختمان تجاری ، اداری و یا مسکونی؛ انتخاب مناسب هر پیمانکار و مهندس ساخت و ساز می باشد.

این ورق که از طریق فرایند گالوانیزاسیون ساخته می شود که در این پروسه فولاد کربن در روی ذوب شده فرو برده می شود؛ پیوند شیمیایی این دو عنصر کربن و روی باعث به وجود آمدن یک سطح بلورین می شود؛ این عمل آسیب پوشش را از طریق سایش مشکل تر می کند.

این ورق به دلیل وجود گالوانوم همچنین مقاومت بالایی در برابر آتش دارد و با انعکاس گرمای خورشید منجر به صرفه جویی در هزینه های بیمه، هزینه های برق و گاز می شود. این ورق با خاصیت تطبیق پذیری بهترین انتخاب برای ساندویچ پانل به شمار می رود.

ساندویچ پانل زنجان، علاوه بر همه ی مزیت های برجسته خود، مقاومت بالایی در برابر هر گونه حریق و آتش سوزی دارد. این مصالح در آزمایشگاه کنترل کیفی شرکت فولاد غرب بررسی شده اند و خاصیت نسوز بودن آنها آزمایش می شود.

مسئله ایی که ممکن است ذهن پیمانکاران را به خود مشغول کند، مسئله ی نصب اصولی و مطمئن این مصالح می باشد. باشگاه نصابان شرکت فولاد غرب، که متشکل از مجرب ترین کارشناسان نصب ساندویچ پانل های سقفی و دیواری است؛ همه روزه برای ارائه ی خدمات نصب و مشاوره در اقصی نقاط ایران حاضر می باشد.

برای اطلاعات بیشتر درباره ی ساندویچ پانل زنجان و نحوه ی نصب این محصول به قسمت پایگاه دانش سایت فولاد غرب مراجعه کرده و یا اینجا کلیک کنید.

برای دریافت مشاوره برای خرید ساندویچ پانل زنجان و ارتباط با کارشناسان فروش شرکت فولاد غرب اینجا کلیک کنید.