ساندویچ پانل کردستان

استان زیبای کردستان، یکی از استان های غربی ایران است به مرکزیت شهر سنندج. این استان یکی از مهم ترین قطب های کشاورزی و دامپروری ایران محسوب می شود. با توجه به اینکه فعالیت های صنعتی این استان محدود می باشدو به جز صنایع دستی که شامل فرشبافی و گلیم بافی می باشد. صنعت ماشینی مردمان این داستان حول محور صنایع کانی غیر فلزی، نساجی، چرم، صنایع شیمیایی، غذایی و برق و الکترونیک می باشد.

ساندویچ پانل کردستان

با توجه به پیشرفت و رونق کشاورزی و دامپروری در این منطقه، ساخت و ساز سوله و انبار های نگهداری محصولات کشاورزی، سوله های پرورش دام و طیور و سردخانه ها برای نگهداری میوه جات و صیفی جات، افزایش چشمگیری می یابد.

سقف های ساندویچ پانلی انتخابی ایده آل برای سقف های فلزی سازه های کشاورزی و دامداری هستند؛ این سقف ها به علت دوام بالا و سازگاری با هر گونه طراحی بسیار مقرون به صرفه هستند و به شما این اجازه را می دهند که بنایی با کاربری کشاورزی و دامداری و با ظاهری رضایت بخش و چشم نواز بسازید.

ساندویچ پانل کردستان که تولید شده توسط شرکت نوردکاران فولاد غرب می باشد؛ برای ساخت سوله های انبار بهترین گزینه هستند. این ساندویچ پانل ها طول عمر بالایی دارند . پی از قرار گرفتن در معرض آفتاب برخلاف سقف های موجدار فایبرگلاس یا ایرانیت، شکننده نمی شوند و دوام خود را حفظ می کنند.

ساندویچ پانل کردستان نسبت به چوب و سفال بسیار کم هزینه تر خواهد بود و نصب آسان تری خواهد داشت. تیم نصابان فولاد غرب که متشکل از پیمان کاران و کارشناسان مجرب ، آماده است برای ارائه خدمات مشاوره ایی و تکمیل پروژه همه ی همراهان همیشگی این مجموعه در اقصی نقاط ایران.

هر ورق ساندویچ پانل کردستان می تواند تا مساحت 15 متر مربع را پوشش دهد که یکی از کارآمد ترین روش های ساخت و ساز است.

محیط های دامداری همواره دارای مقادیر زیادی بخار آمونیاک است که اگر به صورت صحیح کنترل نشود؛ باعث پوسیدگی فلز در عرض 5 سال می باشد. این نکته که ساندویچ پانل کردستان قابلیت شستشو را دارا ست این آسایش خاطر را در دل مهندسان سازه به وجود می آورد که با نصب صحیح و نگهداری اصولی این مصالح، شما دارای دام و طیوری سالم و بنایی استاندارد هستید.

ساخت‌وساز با ساندویچ پانل‌, ضمن از بین بردن هزینه های افزودن عایق به سیستم‌های ساختمان پس از ساخت، به عایق حرارتی بهتر، بهره‌وری انرژی و دوام بالاتری می‌انجامد.

ساخت یک ساختمان با سیستم ساندویچ پانل با صفحات عایق بسیار سریع‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر از نوع ساخت‌وساز آجر و ملات است؛ در عین حال به دلیل مواد عایق قابل‌بازیافت در صفحات، یک انتخاب سازگار با محیط‌زیست نیز محسوب می‌شود.

به طور سنتی، ساندویچ پانل‌های پلی اورتان را برای تاسیسات سردخانه، یخچال و فریزر تولید می‌ شوند، اما این پانل‌ها می‌توانند برای بسیاری از برنامه‌های معروف دیگر، از انبارداری گرفته تا خانه‌های مسکونی مدولار نیز استفاده شوند.